Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert csinaljak ezt?

Miert csinaljak ezt?

Figyelt kérdés
Anyam meg apam mindig beszol a sulyom miatt (44kg vagyok 156cm) es olyanokat mondanak "Ne sirjak majd nekik hogy mekkora a combom" megmondtam nekik hany kg vagyok es azt mondjak ra "A combod nem ezt mutatja" Es ez mar 5honapja folyik. Nem merek mar enni. Miert csinaljak ezt es miert nem fejezik be?

2016. nov. 13. 21:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Es 13/L vagyok
2016. nov. 13. 21:37
 2/7 anonim válasza:
A súlyod a magasságodhoz kèpest nem sok.Sőt.Szerintem mèg egy kicsig kevès is.Mindenkinek más a testalkata,máshol raktározódik rajta a zsír.Próbálj meg edzeni rá.Ha úgy gondolod,hogy nagyon zavar,kèrd ki egy szakember vèlemènyèt
2016. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szegenykem. Miota csinaljak ezt? Regebben, mas miatt nem bantottak?
2016. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen Elvileg a szülőknek érdekelnie kéne mi van a gyerekükkel, de szerintem ezek után tudod hányadán álltok. Amit tehetsz, hogy próbálsz egészségesebben élni és a youtube-on találsz videókat akár angol nyelven is(ha tudsz egy kicsit angolul). Ha beszélni szeretnél valakivel bővebben vagy bármi írj nyugodtan. 18/L
2016. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megerősíthetünk, hogy súlyilag semmi probléma nincs.
2016. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a valaszat☺ Es 3-as ezelott csak a jegyeimmel csufolodtak utanna kezdtek el ezt csinalni
2016. nov. 14. 06:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most kezd nőiesedni az alakod, és ez feltűnt nekik. A súlyod teljesen jó, egyél nyugodtan... Kérdezd meg tőlük, miért piszkálnak folyton, szeretnék, ha anorexiás lennél? Sok fiatal lány az ilyen "kedves" beszólások miatt kezd el koplalni és teszi tönkre egy életre az egészségét.
2016. nov. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!