Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegyet hogyan műtessem...

Anyajegyet hogyan műtessem le, és kell-e egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van egy anyajegyem a péniszem közepén, felülről a bal oldalán, és olyan 3-4mm átmérőjű. Le szeretném műtetni, de nem tudom hogyan megy ez. Bőrgyógyászhoz be kell jelentkezni és ingyen leszedi, vagy mennyibe kerül? Magán orvosnál csináltassam? Mielőtt elkezdenétek, hogy ne szégyenld, meg az a te részed, elmondanám, hogy kis gyerek korom óta le akarom szedetni, most 18 éves vagyok, így van rá lehetőségem. E miatt nem szerettem soha mások előtt (pl konditeremben edzés után fürdésnél) meztelenül mutatkozni, meg úgy egyáltalán idegesít.

Ha valaki hozzá tud szólni a témához építő jelleggel, kérem segítsen! Már eléggé le szeretném szedetni.



2016. nov. 14. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól teszed, hogy le akarod szedetni, mert az anyajegy is elrákosodhat. Bőrgyógyászaton adnak beutalót a sebészetre, és ott veszik le. Ez ingyenes, vagy adsz borítékot a dokinak, aki leszedi. Ha van pénzed, akkor menj privát alapon leszedetni. Lézersebészetet keress!
2016. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Király!

2016. nov. 17. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!