Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vagy szorulás vagy hasmenés....

Vagy szorulás vagy hasmenés. Mi lehet az oke?

Figyelt kérdés
Hetek ota, sot honapok ota hirtelen felborult minden. Egyszer csak nehezen ment a szekleles, majd kesobb beteg lettem, utana hasmenesem volt. Azota folyamatosan felvaltva a ketto. Szeklet mintat kellett adnom. Addig mig ki nem derul van e valami baj, addig esetleg valami gyogymod? Mert megneheziti a mindennapjaimat!! :(
2016. nov. 16. 20:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Oka*
2016. nov. 16. 20:16
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha hasmenes akkor folyik a szekletem, es veres is. Ha nem jon semmi akkor szorulas ezerrel, aztan hirtelen ramjon es mindegy, hogy hol de el kell mennem mert nem birom ki. Jelen pillanatban tegnap elott hasmenes, most meg erzem h kell de nem tudok. Ittam kavet hatha mert sokara erek haza. Jott egy kicsi..de annyi, es erzem, hogy kell de nem tudok.
2016. nov. 17. 07:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiderült mi volt az oka?
2016. dec. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!