Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Terhes vagyok szerintetek? Nő...

Hajnal7676 kérdése:

Terhes vagyok szerintetek? Nő a hasam és a mellem is és mozgást érzek a hasamba alul.

Figyelt kérdés
Negatív terhességi teszt 1 hónappal ezelőtt,terhességi tünetek erősen,fáradtság,folyton pisilni járok,a mellem másfélszer akkora lett a bimbóm barna lett,tele van dudorokkal,fáj a fejem,ingerült vagyok,volt mensim de kevés és elkezdett nőni a hasam már nem is kicsi. uh on még nem voltam mert sajna olyan helyen lakom hogy itt nincs uh a nőgyógyász azt mondta tegnap hogy nem vagyok terhes ő kizárja de nő a hasam tényleg és mozog benne valami vagy valaki és érzem hogy terhes vagyok értitek? negatív kommenteket nem kérek,nem vagyok idióta sem tudatlan,szültem már 5 gyereket.valakinek ötlet?
2016. szept. 9. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Na, jön a hatodik pulya a tanyára romáékhoz....
2016. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Snorri ***** válasza:
Vegyél egy tesztet most, csináld meg. Bármi az eredmény, orvos. Keress olyan nőgyógyászt, aki felszerelt. Legközelebbi kórházban esetleg?
2016. szept. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nőgyogyàsz!!!!!!!
2016. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Roma kedves válaszadó. Nem azért szültem 5 gyereket mert uncsi volt a műsor a tv ben. hanem mert családot szerettem volna egy szeretet közösséget. a többieknek köszönöm a válaszokat
2016. szept. 9. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Viszont mivel ezek szerint benne van a pakliban, hogy jön a 6., nem nagyon beszélhetünk ugye megfontolt családtervezésről, csak olyan mindegy-mindegy alapon történnek a dolgok.
2016. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem nem így van de az alapkérdés nem ez.
2016. szept. 9. 20:18
 7/9 Snorri ***** válasza:
Kedves 5-ös arra nem gondoltál, hogy szeretnének 6. Gyerkőcöt? Nagyon érdekes világban élnek egyesek, eszetekbe se jut, hogy valaki tudatosan vállalja? Vagy örül neki? Nem csak mélyszegénységben élőkmek lehet so gyereke.
2016. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg tervezett gyerek lett volna a kérdező nem lenne ennyire meglepve. Inkább csak besikeredett.
2016. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Snorri ***** válasza:
Te hol olvastad, hogy meg van lepve? Nyilván le van döbbenve, és értetlenül áll az egész előtt, talán meg is van ijedve, hiszen úgy érzi várandós, tünetei vannak, de a doki, meg az egy hónappal ezelőtti teszt nem ezt mutatja. Ettől még lehet tervezett baba. Én amúgy nem zárnám ki a terhességet, teszt tévedhet, doki ultrahang nélkül szintén, akad köztük pár, aki nem tudom hogyan szerezte a diplomáját.
2016. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!