Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki tapasztalt hasonlót?...

Valaki tapasztalt hasonlót? Van rá megoldás? (többi lent)

Figyelt kérdés
Pontosan egy hónapja a barátommal autóbalesetet szenvedtünk. Nekem nem lett olyan komoly sérülésem, agyrázkódás zúzódások. Amikor 3 nap után kiengedtek a kórházból és első este amikor feküdtem az ágyban egyszer csak azt éreztem hogy nem kapok rendesen levegőt, utána pedig elkezdtem izzadni, hányingerem lett szólni akartam apáéknak de nem tudtam felkelni az ágyról, mert amikor félig felálltam "hangyás" lett a látásom, és a hallásom kiélesedett és a halk zajok is bántottak. Úgyhogy visszafeküdtem és szép dolgokra gondoltam és egy pár perc után elmúlt. Olyan érzésem volt mintha megfulladnék.Ezek után rémálmok voltak minden este. Tegnap viszont másodszorra jelentkezett ugyan így ugyan ez megint este csak most a barátommal voltam, mert már ő is haza jöhetett. Mivel nem tartotta természetesnek és nem tudta mi a baj elmondtam neki. Azt mondta régebben amikor agyrászkódása volt ilyen kicsit nagyobb akkor rá is rájöttek ezek a "rohamok" de a dokik megállapították hogy teljesen egészséges. Azt mondta már 1 éve nem volt neki. Szerintetek ez lehet az agyrászkódástól? Vagy lehet rajt javítani?

2016. nov. 19. 14:17
 1/1 anonim válasza:
Az orvosoddal feltétlenül beszéld ezt meg! Lehet ez az agyrázkódás utóhatása, ez esetben magától elmúlik. De ezeknek a tüneteknek más oka is lehet, ezért kell, hogy az orvos vizsgáljon meg.
2016. nov. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!