Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ket es fel eves lanyom ejjel...

Ket es fel eves lanyom ejjel nem alszik, sir, es nem akar vissza aludni . Van megoldas? Valaki hasonlot tapasztalt?

Figyelt kérdés
Kb egy hete alszik kulon szobaban sajat nagy agyon. Nem volt kenyszeritve maga akart a sajat szobajaba aludni. Szoval azota orankent kell ejjel ha magamhiz teszem kereckedik vissza a szobajaba es nekem kell ott lennem vele. Nagyon kimerulten mar
2016. nov. 13. 12:30
 1/8 A kérdező kommentje:
33 hetes terhes vagyok,szoval a kisagyat o maga mondta,hogy odadja a babanak,es o akart menne agyra. Eddig mellettem aludt a kisagyba a haloba,csak kinyujtottam a kezem es ott volt. Talan most fel?de akkor amikor beviszem magamhoz nem marad
2016. nov. 13. 12:35
 2/8 A kérdező kommentje:
Az egesz ejjel kesz cirkusz. Nem is tudom,hogy birom. Tudna valaki tanacsot adni mit csinaljak?
2016. nov. 13. 12:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg tegyél egy matracot az ágya mellé és maradj ott vele! Ha elalszik ku tudsz osonni, de az sem baj, ha te is elalszol. Viszont próbálj meg minél kevesebbet ott lenni, mert ha a pici megszületik még nehezebb lesz. Talán apát is bevonhatod, ha nem túl fáradt.
2016. nov. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ugy is sir ha vele vagok,akkor hagyja abba amikor jezen hordozom a hazban. Apa brobalna segiteni neha,de az en angyalom nem megy hizza kiabal,hogy menjen ki es hisztizik ha felveszi. Csak en lehetek vele
2016. nov. 13. 12:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Kezben hordozom* bocs a hibakert
2016. nov. 13. 12:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne engedj a hiszijének! Ha most ölben hurcolászod, nagyon hamar rászokik. Próbáld mondani neki, hogy éjszaka van, mindenki alszik, aludj te is ügyesen! Simogasd, stb., de ne vedd fel! Sajnos beletelik egy kis időbe, de meg fogja szokni. Kitartás!
2016. nov. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet ő mondta, hogy odaadja a babának az ágyat, de most meg lehet egyedül érzi magát így hirtelen.

Sos próbáljátok megoldani, mert ha megszületik a kistesó, még féltékenyebb lesz, hogy a kicsi veled, ő meg egyedül.

2016. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ő ágya nem fér be a hálóba?

Vagy egy matrac a franciaágy végébe?


És beszéljetek nappal a dolgokról, ne akkor, amikor alvásidő van.


Amúgy ez kényes időszak, érzékenyek a pocaklakó miatt.

Nálunk a 4 évest is megviseli, én már bármikor szülhetek...

2016. nov. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!