Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha italozós éjszaka után ezt...

Ha italozós éjszaka után ezt tapasztalom az vérnyomás problémákra utal?

Figyelt kérdés
két dolgot szeretnék megemlíteni mindkettő a piázós éjszakákhoz köthető. ha iszom egy éjjel azt figyelem meg másnap hajnalban hogy felébreszt a vizelési inger, de amint kikelek az ágyból folyó ügyemet intézni és elkezdem valami nagy hirtelen egy szédüléses rosszullét jön rám alkalmanként hirtelen leverő hideg verítékkel aminek megoldásaként négykézláb vagy leülve kell pihegnem 1-2 percet. ez mi? illetve azt is megfigyeltem hogy ugyanígy kiadós piázás után hiába csak 4-5 órát aludtam úgy pattanok ki hajnalban az ágyból minta kialudtam volna magam és sehogysem tudok tovább pihenni, később a nap végefelé persze kiüt a fáradtság
2016. nov. 19. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, de szerintem nem vérnyomás probléma. Ilyen nálam is előfordult már többször és nekem rendben van a vérnyomásom alaphangon.


Az ágyból meg ezért pattansz ki italozás után:

[link]

2016. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!