Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hónaljban csomó?

Hónaljban csomó?

Figyelt kérdés
Mitől lehet a bal hónaljamban csomó/duzzanat? Egyik napról a másikra kijött rá ez a fájó, ujjbegynyi nagyságú, enyhén pirosas csomó. Nem ütöttem be, nem is szőrtüsző gyulladás. Évek óta ugyanazt a stiftet használom (alumíniummentes), a napokban nem is borotválkoztam és epilálni egyáltalán nem szoktam. Amint tudok elmegyek vele bőrgyógyászhoz, de addig is van itt valaki akinek esetleg volt/van ilyenje? Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. nov. 20. 15:47
 1/2 anonim válasza:
Az nem számít,hogy milyen stiftet használsz, nekem is el szokott néha dugulni az izzadtság mirigyem miatt. Nem kell megijedni, csak ha lázas leszel ami nem megy le ilyen 39fokos láz. Akkor be kell menni a kórházba. Az egyik ismerősömet ezzel műtötték és kivették a mirigyet, csak utána ment le a láza. Ha nem vagy lázas akkor 1-2 napig ne használd a stiftet. Az szokott segíteni
2016. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és hasznos választ! :)
2016. nov. 20. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!