Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek mindentől ideges?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy már egy ideje egész nap csak ideges vagyok. Bármivel fel lehet idegesíteni nagyon hamar, de akkor el van cseszve az egész napom. Legszívesebben csak törnék, zúznék. Például suliban is ha az egyik tanár felidegesít ahogy kiment a teremből vagy nagyobb hangzavar lett muszáj beleütnöm egyet a falba, mert ha nem akkor szétrobbanok :D és ha valaki hozzám szólna az szerintem kapna, főleg ha beszólna. Hiába mondom magamnak h álljak le egyszerűen nem tudok. Legszívesebben megfojtanám az illetőt aki miatt ideges vagyok. (pár ember szerint azért mert bika a horoszkópom, de szerintem ennek semmi köze nincs hozzá).

13/L


2010. ápr. 29. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Halálkomolyan írom: menj el pszichiáterhez!!! Míg nem késő, és nem teszel olyat, amit utána nagyon megbánnál. Ebben a cipőben jártam. Most gyógyszert szedek, nagyjából rendben vagyok. Kezelés nélkül nem lesz jobb, higgy nekem!!!
2010. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bika horoszkóp vagyok! :D Hát én is ideges voltam. Sajnos mindenki tud idegesíteni. Nah mindegy! Valami nyugtató illóolajat kell megszagolnod. Pl.: levendula, borsmenta, stb... Menj ki az udvarra vagy játssz kutyával vagy macskával. Akkor már nyugodni fogsz! Én ideges voltam a TZ miatt meg a tanár is. De később már megkönnyebbültem. :) Ne gondolj az idegesítő dolgokra, hanem valami másra! :)
2010. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
basszus nemár O.o idegbeteg vagyok? ×D
2010. ápr. 29. 19:00
 4/10 anonim ***** válasza:

lelkitárs

:D

ugynaez vagyok énis, de az a különbség hogy én le is kiabálok az embereket

lehet az orvos, recepciós vagy bárki... ha nem ugy lesz ahogy elterveztem vagy bármi akkor kiabálok dühös lesek midnen bajom van

19L

2010. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szia:)

egy B vitamint lehet nem ártana szedned, vagy Magne B6-ot, az idegre jó hatással van:)

sok sikert:)

2010. ápr. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
reklámozzák is, biztos láttad már...:)
2010. ápr. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Nem idegbeteg vagy, hanem túlzottan feszült. Nem kell parázni, előttem írták a Magne B6-ot. Érdemes kipróbálni, én azért nem ajánlottam, mert nekem gyenge volt. Egyébként most lesz a legpocsékabb, jönnek az év végi felmérők, azt ilyen feszülten nem igazán lehet jól megírni. Aztán, a szünetben biztos, hogy nyugisabb leszel. Szóval, Magne B6!!!
2010. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
a ****nak kell magne b6 mindenki szokott ideges lenni. igaz azt nemtom te mennyire.........
2010. ápr. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Am(én írtam az előzőt) én is a Bika jegyében születtem de sztem ennek nincs köze ehez
2010. ápr. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is bika vagyok, és ugyanilyen vagyok, csak 22 évesen. Annyi a különbség, hogy én nem mutatom ki, de legszívesebben törnék-zúznék, ahogy mondtad. Minden, de szó szerint minden fel tud cseszni idegileg, de pillanatok alatt... A szuszogás, rágcsálás, ha valaki nem úgy szól hozzám ahogy az nekem jó, az ha valaki egyetemen, órán eszik, dumál, a buszon/metrón az emberek nézése,a bevásárló központokban, ahogy csak mennek, mint a zombik, és nem is érdekli egyiket sem a másik, egymásnak mennek stb. - De ott már majdnem az ájulás kerülget. Viszont én emellett marhára túlaggódó, szorongó és érzékeny is vagyok. Így, mikor valakinek kimutatom a dühöm, utána egyből megbánom és szomorú leszek miatta, és nem győzök bocsánatot kérni. Sírni is nagyon könnyen elsírom magam, hihetetlen egy dilinyós alak vagyok, tudom.:D
2016. jún. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!