Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyek magabiztosabb?...

Hogy legyek magabiztosabb? Mit tegyek, hogy ne féljek mindentől?

Figyelt kérdés
Nagyon félek mindentől és mindenkitől, nem merek szóba állni az emberekkel!Félek,hogy valami rosszat mondok vagy olyat csinálok, amiért majd nem kedvelnek.Hamarosan buliba megyek, és nem tudom hogyan viselkedjek!Segítene valaki?:( 18L
2009. nov. 22. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

add önmaad ennyi engedd elmagadés ne félj attól hogy nem fognak szeretni

ui minden ember bünkó te nem lehetsz olyan csak jófej így ahogy leírtad

2009. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Félek tőlük hátha beszólnak valamit
2009. nov. 22. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, biztos találkozol majd néhány bunkóval, de nem kell velük foglalkozni :)
2009. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudod én is mindig attól félek, hogy nem vagyok elég szép, vagy nem vagyok elég jó, vagy megsértek valakit, rosszat mondok, stb... De rájottem, hogy nem kellene. Az élet túl rovid ahhoz, hogy ilyeneken aggódjunk. Csak engedd el magad és ne félj! Gondolj arra, hogy az életet élvezni kell és nevess, légy kedves....:) És bunkók mindenhol vannak, nem kell veluk foglalkoznod!
2009. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyugodj meg nem fognak beszólni=D ha meg beszolnak ne hagyd magad=D ájj egy kicsit a sarkadra=D
2009. nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!Tudom h késői válasz,de én is ugyanolyan vagyok,mint te :S ,félek,h vmi butaságot mondok,ezért szinte meg sem szólalok-amit még cikibbnek érzek-sajnos apukám is ilyen,tőle örökölhettem...Csak azokkal tudom elengedni magam,akiket régóta ismerek és sok időt töltök velük,viszont ha kibontakozom,akk elég jó humorom és beszélőkém van :D de ez vmiért az "idegenek" között nem megy...arra gondoltam,h a dolog nyitja ott van,h egy alkalommal tényleg lazítanom kell aztán utána meg már minden könnyű lesz-gondolj arra,h pont attól lesz minden rossz ha azon görcsölsz,h túl jól csináld,egyszerűen csak add önmagad-biztos jófej lehetsz.Sok sikert!

20/L

2010. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!