Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a legjobb módszer álmosság...

Mi a legjobb módszer álmosság ellen az alváson kívül?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 20:40
1 2
 11/13 anonim válasza:

Ezen a kérdésen énis soskzor eltűnődtem, meg kísérleteztem, hogy mitől is lehetne felébredni, ha nincs időm aludni esetleg. Igaza van a felettem szólónak, hogy jó a kávé de csak 1-2 csészével. Én ha álmos vagyok, általában kimegyek a levegőre, az nagyon hatásos. Ez most hülyén fog hangzani, de néha nekem az is bevállik ha elkezdek olyasvalamit tanulni ami érdekel, az elején még elalszok mellette, de aztán felébredek tőle, felkelti az érdeklődésemet, és így megébredek.:D Tényleg ajánlom, nem hüeség.

Remélem tudtam segíteni egy picurit.

2010. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Az alváson kívül az alvás!!! Próbáltam, beválik!!! Gyökér!!!"


Te meg egyszerűen idióta. Túlalvásra jó a hidegzuhany, a sok víz ivása. Meg a mozgás.

2011. jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
15:21 Azt honnan tudom eldönteni,hogy túlaludtam magam,vagy kialvatlan vagyok?Mi a 2 közti különbség?
2012. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!