Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől hullhat az ember haja...

Mitől hullhat az ember haja fiatalon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az utóbbi 1- 1,5 hónapban vettem észre, hogy igen csak elkezdett hullani a hajam (nem foltokban). Leginkább hajmosáskor venni észre (2-3 naponta). Most már kezd észrevehetővé válni (számomra), hogy az eddigi "dús" haj, már egyre ritkásabb. Szerintetek mi lehet ennek az oka? (18.F)

2016. nov. 22. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet amiatt hullik mert túl sűrűn mosod a hajad.Szerintem csak 1 héten egyszer mosd meg,vagy csak nem minőségi samponnal mosod meg.
2016. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

keveset eszel/valami vitamin hiány

egyél cink tablettát az sokat segít!

2016. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért nem a legolcsóbb sampont használom, már legalább 12 éve ugyan ezt. 2-3 naponta pedig azért, mert elég gyorsan zsírosodna.
2016. nov. 22. 22:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jol értelmezem, 18 eves vagy, es legalabb 12 eve ugyanazt a sampont használod. Ez furcsa, mert ami kicsi gyerek hajára jo, az a tinikorban a gyorsan zsirosodo hajra altalaban mar nem. Legalabbis nalam igy volt, amikor megprobaltam azt a sampont használni tinikent, amit kislanykoromban használtam. Válts mas termekre :) Illetve nem akarlak elkeseriteni, de apukám nagyon fiatalon kezdett el kopaszodni, nagyjabol 21 eves korára igencsak keves haja maradt. Lehetseges h veled is ez történik, ez genetikabol is adódhat.
2016. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy? Eszel rendessen?Nekem akkor hullott nagyon mikor 40 kilómmal anorexiát diagnoztizáltak anno 5 éve. Illetve vitaminhiány is állhat a háttérben.. Vashiány akár, vagy szimplán nem egészséges életmód.
2016. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!