Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit a véleményetek arról,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit a véleményetek arról, hogy fiatalon, még csak szórakozzon az ember, és élje ki magát? 15/L

Figyelt kérdés

Tehát előre mondom nem leszúrásokat szeretnék kapni, koromnál picit érettebnek tartom magam, és mások is annak tartanak. Jelenleg döntőfélben vagyok, és a véleményeteket szeretném kérni pár dologban.

Volt ideáig egy pár hónapos komoly kapcsolatom, de aztán barátságosan szét váltunk bizonyos okok miatt. Sosem voltam az a lány aki hülyítette a fiúkat, vagy az akit hülyítettek, mert nem hagytam.

Mostanában arra a pontra jutottam hogy szükségem van egy kis izgalomra az életemben, de komoly kapcsolatra időm sem lenne a tanulás miatt és nem is vágyom rá. Tehát konkrétan arra gondoltam, hogy milyen lenne kavarni pár fiúval. Nem feltétlenül egyszerre persze. Hanem ha alkalom adódik akkor kihasználni az alkalmat és kiélni magam az illetővel.

Még szűz vagyok, ugyhogy a kavarásba a szex nem férne bele.

Szerintetek jó ötlet ez az egész? Mit gondoltok erről? Ha valaki ugy gondolja fiatalnak tart hozzá, akkor azt is irja le hogy miért, nyitott vagyok minden értelmes válaszra! :)


2016. júl. 4. 11:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve aki már korábban belement ilyen helyzetekbe, annak tapasztalatai is érdekelnek. :)
2016. júl. 4. 11:08
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem pocsék ötlet, mert ha a fiúkkal játszol, akkor egy idú után mindenki, csak ribiként emleget majd :S
2016. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erre szokták azt mondani, hogy szűzqva, remélem tudod hogy ezutan ha valaki ilyesmi szóval illet, akkor igaza van. Nem tartom jó ötletnek, még ha olyan korban lennél, akkor szexkapcsolat oké lenne, az is 1 emberrel.
2016. júl. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem arra gondoltam hogy átverjek fiúkat és játszak az érzéseivel, vannak haverjaim akik belemennének bulikban például smárolásba meg ilyesmi, mert ők sem szeretnének komoly kapcsolatot.

Mindenesetre köszönöm az eddigi válaszokat. Egyébként én is gondoltam rá, hogy az emberek utána mit is gondolnak majd rólam valójában.

2016. júl. 4. 11:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de kit érdekel? Nem a mi véleményünkre fogsz hallgatni. Tedd azt, amit érzel. A testedbe kárt nem igazán fogsz tenni (reméljük), ha lelki roncs leszel és mindenki lenéz, az meg a te döntésed miatt van. Tedd azt, amit jónak érzel. Ha a húgom ilyen ötlettel állna elő (15 éves) tuti agyfaszt kapnék. Hidd el, nem vagy érettebb a korodnál. Mindenki ezt hiszi, de kiderül hogy mégsem. Hidd el, ha egy olyan helyzetbe kerülnél, ahol döntened kéne, akkor nem tudnál mit kezdeni magaddal.


Lehet, hogy érett vagy de tapasztalt nem.

Sok sikert, dönts ahogy akarsz.

2016. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, bizonyos szempontból nem mindig tudok magamtól dönteni, oylankor szükségem van támogatásra és megerősítésre.
2016. júl. 4. 11:32
 7/9 A kérdező kommentje:
Tapasztalt pedig nyilván nem vagyok :)
2016. júl. 4. 11:33
 8/9 anonim ***** válasza:
miert akarnál egy tok normális lányból ri**ncba váltani?
2016. júl. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 October15 ***** válasza:

Kérdező tájékoztatásul közlöm: MINDEN tinilány azt hiszi, hogy a koránál érettebb.. és mindenkinek ezt mondják mert ha nem akkor besértődik.. :P


Okay jogilag 1 éve nem vagy gyerek és már ki kell élni magad? Gratula. Nem, ez egy merő fszság.. ha csak a kavarás tud izgatottsággal eltölteni akkor egy baromi uncsi baráti köröd és úgy egy az egyben életed lehet.. talán inkább ezzel kezdj valamit ahelyett, hogy tervszerűen ribizlinek állsz 15 évesen..


24F

2016. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!