Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy gyúrham ki magam?

Curro kérdése:

Hogy gyúrham ki magam?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és 54 kilós. Szeretnék megizmosodni és legalább egy 70 kilós lenni. Tudom hogy az edzés mellett az étkezés us nagyon fontos, de mivel kollégista vagyok így ez nem nagyon sikerülhet. Arra gondoltam hogy nyáron kéne elkezdenem komolyabban foglalkozni vele (otthon vagyok). Szedek tömegnövelő kapszulákat de nem érnek sokat. Valami őtlet, javaslat hogy kezdjem el majd?

#edzés #gyúrás #étrend #kondi #tömegnövelő kapszula
2016. nov. 22. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő hogyan?Ha mondjuk karra akarsz edzeni,akkor végy egy nagy hordó vizet és emelgesd fel-le.Attól függ mire akarsz edzeni.
2016. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért ne sikerülhetne? Ha van egy kis pénzed, kiegészítheted a kolis ételt boltból, a semminél jobb az is. Elég fehérje és kalóriatöbblet legyen, ez a legfontosabb, persze millióféle esszenciális tápanyag van, de csak nem olyan tragikus az étel...

Az étkezés ugye alap, ha nagy gondok vannak, nem nősz.


Ha gyúrni akarsz, kezdd most, miért pont nyáron?

Súlyzókkal a legjobb (2 pakolható egykezessel már el tudsz indulni), de saját testsúllyal is edzhetsz.

2016. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sárga kapszulát ha elolvasod rádöbbenhetsz hogy semmi értelme annak amit most művelsz és választ kaphatsz minden másra is.
2016. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi az a tömegnövelő kapszula?
2016. nov. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!