Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon nagy fájdalmam van SOS...

Nagyon nagy fájdalmam van SOS mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom rossz kategória de itt gyorsabban kapok választ. Nagyon nagy fájdalmam van a gerinctelen. A munkában fizikai munkát is végzem. Minden áldott reggel úgy kelek fel hogy egy iszonyatos görcsöt érzek a gerincem közepén. Befeszül a gerincem és a hasizmom is begörcsöl. Csak reggel ébredés után történik ez. Nagy nehezen ha mozgok sétálok elmúlik. Miért csak reggel érzem ezt? Most ott tartok hogy megint begorcsolt a gerincem es a hasizmom és levegőt alig tudok venni a fájdalomtól mert a hasizmom úgy be van görcsölve. Mit tegyek? Szerintem rohanok a sürgősségire de még öltözni se tudok egyedül olyan fájdalmamim vannak és senkim nincs ithon. Mentő esetleg?
2016. nov. 23. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sem a sürgősségi, sem a mentő nem erre van. Orvos kell az biztos, de nem azok, akik az életveszélyt(!) mentik.
2016. nov. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne itt írogass, hanem telefonálj orvosnak, mentőknek!
2016. nov. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a háziorvosi rendelőt, kérd meg, hogy menjen ki hozzád a doki, vagy intézzen megoldást, mert mozgásképtelen vagy. Ez első körben alapellátásra tartozik, ha úgy ítéli meg, hogy kórházba kell menni, akkor majd beküld, hamarabb sorra is kerülsz bent, ha így csinálod.
2016. nov. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak reggel történik, akkor annak az ágy, és az egész éjszakai rossz fekvés az oka. Tudom, én is így jártam sokáig. Minden reggel olyan fájdalmam volt a gerincemnél, és a derekamnál, hogy járni sem bírtam. De utána lassan de egyre jobb lett mindig, és délutánra már sehol nem volt a fájdalom. Én elmentem dokihoz, ahol kiderült, semmi bajom nincs, de elképzelhető, hogy a matracom okozta. Kiderült, hogy igen. Mentőt ne hívj, mert erre nem való. Vár egy kicsit, és ha múlik a fájdalom akkor sétálj el a dokihoz.
2016. nov. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mivel ez csak reggelente történik, ezért ez nem sürgősségi ellátást igényel. Hívd ki a háziorvost, majd ő dönt, hogy hogyan tovább.

Valószínű a fekvőhelyeddel, az alvó pozícióddal van gond

2016. nov. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azonnal hatállyal függeszd fel a fizikai munkát,mert a gerinced tropára megy. Illetve görcsoldót fognak ott adni illetve kapni fogsz pár fálydalom csillapító krémet a hátadra.
2016. nov. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez az utolsó fájdalmas.
2016. nov. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rossz alvási hely, és még rosszabb matrac az oka a fájdalmadnak. Cseréld ki az ágyat vagy a matracot.
2016. nov. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!