Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan nagy a fájdalmam, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy a fájdalmam, mikor múlik már el?

Figyelt kérdés
Az exem átvert és csúnyán megalázott. És én még mindig szeretem és hiányzik még akkor is, ha megtudtam róla minden szemétséget - a legnagyobb mégis az h a szakításunk napján jött össze az exével és ez rohadtul fáj. És ezen még az se tudott segíteni h felmentem barátnőmékhez tegnap. :(
2012. jan. 14. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen gyökér után kár sírni....
2012. jan. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne sirj utána ,nem érdemes rá!
2012. jan. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát elmúlik ha találsz esetleg valami olyan tevékenységet amivel szívesen töltöd el az idődet, és közben képes vagy nem rá gondolni. Ásetleg azt is megpróbálhatod, hogy szépen leülsz egy székre ellazulsz, és hagyod, hogy átjárja az agyad a exed képes, de nem fűzöl hozzá kommentet hanem simán elfogadod a tényt, hogy ő jár a fejedben, aztán hagyod a gondolataidat, hogy tovább álljanak. Örökké nem fog rajta kattogni, de el kell fogadnod, hogy most rá van állva.
2012. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy hány évig éltetek együtt, de tapasztalatom okán soha nem fogod elfelejteni. Nekem a fájdalom több mint 10 évig tartott pedig volt másik családom. Mivel az idő mindent megszépít van mikor felerősödnek a szép emlékek.
2012. jan. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit az utolsó írt, extrém eset. Ha szépen elfogadod, hogy az exed egy szemét volt és nem érdemli meg a szeretetedet, akkor egy idő múlva bele fogsz nyugodni a ténybe, hogy elment és már nem fogod visszasírni. Ami meg a szép emlékeket illeti: valóban nem fogod soha elfelejteni, ahogy az első biciklizésedet vagy ahogy az érettségid napját se felejted el, de nem fog különösebben felkavarni. Úgy fogsz rá emlékezni, hogy igen, volt egy ilyen barátom is. Aztán azon kapod magad, hogy egyre jobban érzed magad, újra fel tudják kelteni dolgok az érdeklődésedet, egyre jobb lesz apránként minden nap és aztán egyszer csak újra megtalál a szerelem.
2012. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én voltam a hunyó . A bűntudattól és a szégyentől is lelkiismeret furdalásom volt, ha csak rájuk gondoltam.
2012. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!