Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányinger hónapok óta! Másnak...

Hányinger hónapok óta! Másnak ezzel tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mióta befejeztem a gimnáziumot mindennaposan hányingerem van. Ez már az érettségi előtt előjött,hogy ideig órákig ilyen pánikroham féle rám jött,ami 1 óra múlva kb el is múlt. Most melót keresek,egyenlőre itthon vagyok és minden napos ez :( Alapból félek is a hányástól,így gondolkodom,hogy az is szerepet játszik a dologban. Az orvos savra gyanakszik,elkezdtem szedni savlekötőt,azóta jobb az étvágyam,de a hányinger még olykor meg van :( Főleg most,hogy vírusok vannak szorongok és talán attól is előjön..nem tudom. Amúgy míg nem szedtem a savlekötőt ment a hasam sokszor,főleg a főt ételek után,de sokszor a teljes kiörlésű dolgoktól is. A fűszeresektől főleg,attól most is ég a nyelőcsövem is. Jövőhéten tervezem,hogy vissza megyek az állandóan hányinger miatt,mert így félek,hogy hátha valami komoly :(

Valaki hasonlót tapasztalt? Állandó hányinger hónapok óta?

Ja igen..terhes nem vagyok :)

Köszönöm a hozzászólásokat!



2016. nov. 26. 10:51
 1/1 anonim ***** válasza:
A savtúltengés okozhatja,de nekem évekig volt ilyen problémám,főleg evés után és közben kiderült,hogy nyombélfekélyem van.
2016. nov. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!