Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Nem tudok elaludni,...

Segítség! Nem tudok elaludni, pedig holnap reggel tz t írok, valami gyors megoldás?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat szeretnék most nincs humorom.
2016. nov. 28. 22:21
 1/7 A kérdező kommentje:
12/L
2016. nov. 28. 22:23
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Fújd ki az orrodat. - Mert egy szánalmas taknyos kis hülyegyerek vagy. Majd várj egy pár évet, járd ki a 8 osztály és máshogy fogod látni a világot.
2016. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még csak fél 12..

Ne stresszel, felnyomja a vérnyomásod -> nehezen tudsz aludni.

Igyál egy meleg zöld teát, ha van otthon citromfű vagy kamilla tea az még jobb! De leginkább a citromfű a hatásosabb, kevés cukrot tegyél bele, mert az megint feldobja egy kicsit a vérnyomásod


Jó éjt!

2016. nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Már nem azért de a zöld tea koffeines
2016. nov. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Lehet ,hogy hülyeségnek fog tünni de langyosíts fel egy bögre tejet és tegyél bele egy evőkanál mézet és idd meg .Ez még a nagymamámtól tanultam nekem általában be vált😄
2016. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha én nem tudok elaludni, pedig aludni kéne, általában ki szoktam kelni az ágyból és elfoglalom magam valamivel, amíg nem leszek álmos. Hidd el, kérdező, hogy nincs sok értelme fetrengeni órákat az ágyban. Úgy vagyok vele, lehet 1 vagy 2 órával kevesebbet alszom, de szerintem ilyenkor a legrosszabb, ha próbálsz elaludni, mert akkor akár 2-3 órát is forgolódhatsz álmatlanul.
2016. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs még nagy idő annyira...Én sokkal álmosabb vagyok akkor ha hamar feküdtem le. De az is segíteni szokott, ha hamarabb kelek fel mint amúgy, leülök az ágy szélére és bámulok a fejemből. Igyál langyos tejet, vagy tanulj valami nagyon unalmas dolgot, amitől kidőlsz :D
2016. nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!