Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvászavar? Esetleg ennél...

Alvászavar? Esetleg ennél komolyabb a gond? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja, hogy túl alszom magam. Dohányboltban dolgozok, minden második nap, reggel 6-tól este 10-ig. Ilyenkor reggel negyed 5körül kelek, és 11óra mire este haza érek, nagyjából éjfél, mire ágyba kerülök, és hamar elalszom. Azzal nincs is a baj. A gond ott kezdődik, hogy másnap délután fél 1 mire felébredek. Előző munkahelyemen is ugyanez volt a helyzet. Volt, hogy Sedatif PC-t illetve Magne B6 Álom tablettákat szedtem, ideig óráig jobb volt. Mióta ez az állapot tart, sokkal ingerlékenyebb is vagyok. Értelmes válaszokat kérek tőletek. Köszönöm előre is.

22/L



2016. dec. 7. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Felborúlt a bioritmusod. Én nem vagyok a tabletták híve,ezért hanyagolnám. Miért kell negyed 5-kor kelned?
2016. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mert a munkahelyemhez buszoznom kell.

5 órakor indul a buszom. Sajnos a 6:02-es busszal nem tudok eljönni munkába, mert fél 7 körül érnék be, és nekem 6kor nyitnom kell.

2016. dec. 9. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!