Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakran kapom azon magam hogy...

Gyakran kapom azon magam hogy nagyon gyorsan, és a számon keresztül veszem a levegőt. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Alapvetően normálisan lélegzek az orromon keresztül de van hogy pl reggeli készülődés, vagy bármi napi rutin mellet azon kapom magam, hogy rettenetesen szaporán és a számon veszem a levegőt. Nem sietek, kapkodok vagy ilyesmi ezért is nem értem. Ráadásul most jött elő kb az utóbbi hónapban. Általános sulis koromban már fordult elő ilyen huzamosabb ideig. Akkor rám is szóltak nagyon sokszor, rendszeresen úgy vettem a levegőt. Most mint írtam 1 hónapja jött elő megint. 22/N
2016. dec. 7. 22:24
 1/4 acelsziv ***** válasza:

Nem ártana elmenned kardiológushoz.

Esetleg a stresszt kellene megnézned az életedben.

2016. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerinted okozhatja stressz? Mert mondjuk az tény, hogy jelenleg munkám miatt elég stresszes az életem :(
2016. dec. 7. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem mikor feleslegem volt akkor voltam igy. nagyon hamar elkezdtem lihegni. nem lehet, h van rajtad tulsuly?
2016. dec. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
164 cm és 48kg vagyok szóval nem valószínű hogy túlsúly miatt van ez a probléma :D
2016. dec. 9. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!