Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt mar valakinek hasonlo...

Volt mar valakinek hasonlo tunete?

Figyelt kérdés
Eloszor csak a combcsontom es a csipom fajt. Elmentem dokihoz aki azt mondta becsipodtem irt ra kenocsot es gyogyszert, de sajnos nem tudtam szedni mert szoptatok. Azota mar faj az egesz derekam es neha bele nyilal a hasam aljaba. Vannak orak mikor nem faj annyira es normalisan tudok menni, de vannak orak mikor santitok es fajdalmaim vannak. Sokszor az agyba alug birok megfordulni mert mar egyre tobb helyen nyilalok. Tudom vissza kene mennem a dokihoz de sajnos meg nem volt ra idom :( volt valakinek hasonlo? Ez a becsipodes miatt van? Elmulhat magatol a becsipodes?
2016. dec. 8. 18:09
 1/2 A kérdező kommentje:

Kb 4 honapja van ez 18/L

Ezek lemaradtak :)

2016. dec. 8. 18:15
 2/2 anonim ***** válasza:
Isiász lehet, az ülőideg gyulladása, becsipődése. Ez okoz általában erőteljes fájdalmat és a lábakba is kisugárzik a fájdalom. Sajnos ez orvosi kezelést igényel.
2016. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!