Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ciki a szemüveg?

Ciki a szemüveg?

Figyelt kérdés
....14éves lány vagyok...
2010. máj. 1. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki?

Válassz olyan keretet ami jól áll.

2010. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
sztks szemüveg
2010. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Nézz körül, hogy manapság mennyi szemüveges embert látni. Ráadásul rengetegféle keretből lehet válogatni, csak el kell találni, melyik illik hozzád. Nekem egy egyszerű szögletes fekete van, de sokat hordok kontaktlencsét is mellette, bár az ilyen fiatalon még nem javasolt tudtommal. Viszont gondolkodom azon, hogy veszek egy ilyen párezer forintos piros fémkeretet, és tetetek bele megfelelő lencsét. Így tudnám váltogatni a szemüvegeket is.

20/L

2010. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki!

Amikor én először megkaptam a szemüvegem, rémcikinek gondoltam.. Akkor 11 éves voltam.

Most már imádom :) Illik hozzám a keret. Nélküle olyan üres a fejem...

Barátom szerint is nagyon szexi :DD


15/L

2010. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nekem már megvan 1éve, csak néha ,ár unom.Mert állandó...

Én is üregnek érzem a fejet nélküle, csak új suliba megyek, és azért kérdeztem.

2010. máj. 1. 21:18
 6/15 anonim válasza:
Nem ciki, hisz' vannak olyanok is, akik csak divatból hordják. Viszont ha te annak tartod, akkor nyugodtan válts kontaklencsére, szerintem elég idős vagy hozzá, hogy megfelelően használd.
2010. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
az a ciki, ha szemüveges létedre szemüveg nélkül félvakon botorkálsz és nem ismered meg anyádat, ha szembejön veled az utcán
2010. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
egyáltalán nem ciki.én már lassan 15 éve hordom, de soha nem éreztem azt, hogy esetleg megalázó lenne, hogy szemüveget hordok. nekem is egy nagyon jó keretem van, lila és imádom, nélküle nekem se lenne igazi már a fejem :)
2010. máj. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de ha téged zavar, akkor használj kontakt lencsét.
2010. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem a szemüveg a ciki,-mert az sexi-, hanem ha 150 centis, és 80 kilós vagy mellé. :)
2010. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!