Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyre nagyobb gennyes szemölcs?

Egyre nagyobb gennyes szemölcs?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom van a mellem alatt egy nagyonn csüngő szerű szemölcs. Lehet,hogy eddig is hozzáért a melltartó, de soha nem zavart,nem volt vele proléma.

Azonban pár napja elkezdett fájni mintha nagyobb lenne éspiros és még gennyes is. Mit tegyek vele? Mitől lehet ez?


2016. dec. 13. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami megdörzsölte,vagy egy kicsit felsértette és emiatt befertőződött. Kend be Betadine-el és tegyél rá egy kis ragasztást,hogy védd. Utána pedig ha még ott marad(lehet,hogy ettől agyulladástól le is fog esni), akkor érdemes eltávolíttatni,mert ez megismétlődhet.
2016. dec. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már rég le kellett volna vetetni bőrgyógyásszal. Főleg, ha még állandóan dörzsöli is a melltartó.
2016. dec. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel bőrgyógyászhoz időpont kell és néha ez 1-2 hét is lehet, én elmennék sebészetre, ha már gennyes, akkor sürgős orvosi vizsgálat kellene, ott kapsz rá megfelelő szert.
2016. dec. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A sebészeten sem csinálnak semmit,amíg gyulladt,gennyes. Utána pedig,ha el kell távolítani,akkor bőrgyógyász véleménye nélkül nem nyúlnak hozzá.Kérd meg az időpontot bőrgyőgyászhoz és az idő alatt kezeld ahogy írtam. Sebészeten dolgozom.
2016. dec. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindekinek!

Eddig nem hinnémdörzsölte volna a melltartó,egyenlőre fertőtlenítővel fujtam,amit még nyilt seb körüli fertőtlenítésre vettem és ugy ragasztottam le. Holnap este betadinozom,nem tudom milrt, de eddig eszembe sem jutott,pedig a betanin krém brutál bevált nálunk.

Igyekszem januárig kihúzni vagy másnem maszek,mert nálunk úgy van,hogy reggel mész 5-fél 6 tól sorbaállsz és vagy bekerülsz vagy nem vagy van doki vagy nincs....

2016. dec. 14. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!