Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha borzasztóan...

Mit tegyek ha borzasztóan izzad a hátam?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni, pedig nagyon jó lenne. Nagyon szégyellem és kényelmetlen is. Télen-nyáron fennáll ez a probléma. Ha egy kicsit kimelegedek akkor rögtön megjelenik a pólómon a vízfolt és nem csak egy kicsit. Rendesen olyan mintha zuhanyoztam volna. Télen jobb mert vastag pulcsi nem ázik át meg hamarabb lehűlök, de nyáron ezért nem megyek soha sehova. Most suliba járok és július elején fogok vizsgázni... Április végén már elég meleg van (pólós idő) és muszáj bejárnom mert nem lehet hiányozni. De nagyon stresszelek már most. Addigra szeretnék valami megoldást találni mert nem akarom, hogy mások lássák. Nem azért van mert rástresszelek hiszen ha egyedül vagyok akkor is ez van. Tanácstalan vagyok. Tudtok valami jó tippet adni? Azon kívül, hogy orvos stb. Tekerjem be magam folpackkal? :D Az talán nem ázik át. De nem lehetek tőle rosszul a nagy melegben? Valaki tudna segíteni?

19/L


2016. dec. 14. 20:03
 1/1 A kérdező kommentje:
A hintőport próbáltam már de nem használt. Tényleg csak pár perccel bírja tovább.
2016. dec. 14. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!