Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi tudná gyorsan enyhíteni a...

Mi tudná gyorsan enyhíteni a csuklóban lévő fájdalmam? Segítség!

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a csuklóm környéke és onnan kisugárzik szinte egészen a felkaromig. Ha nem mozgatom, nem csinálok vele semmit akkor se múlik, valami folyamatos, néha lüktetős fájdalom van benne, főleg a csuklóm és a kézfejem jobb oldalán érzem (hüvelykujj is). Néha meg konkrétan belenyillal nagyon erősen aztán folytatja a lüktetést.

Mit tudnék vele csinálni? Reggelre mindenképp el kéne múlnia, mert emelt rajzom lesz, jobb kezes vagyok és az is fáj.



2016. dec. 14. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Vizes ruhával kösd be éjjelre! Sajnos ez nem fog egy éjjel alatt elmúlni.
2016. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy jó helyre beszúrt Diphrophos injekció kb 1-2 óra alatt valószínűleg teljesen megoldaná a dolgot.


Sokkal kevésbé hatásos, de ha nincs kéznél fentebbi, akkor valamelyest segíthet egy Xilox.

2016. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kénytelen vagyok a vizes ruhát választani, sajnos nincs itthon semmi xilox vagy efféle gyulladásgátló, nem szokott ilyen problémája lenni nálunk senkinek. De ezek után lehet, hogy beszerzek és akkor legközelebb majd tudom alkalmazni. Azért bízom benne, hogy reggelre legalább kicsit csillapodik a fájdalom, különben érdekes rajzórában lesz majd részem...
2016. dec. 14. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb ilyen problémád lesz, említsd meg a Diprophos injekciót, mert általában az sztk-ban soha nem mondják, hogy van ilyen. Viszont nem olyan, mint egy tabletta, amit bekapok otthon, ezt mindenképpen orvosnak kell beadnia, mert fontos, hogy pont eltalálja, hova kell. Nekem egyébként a romos állapotú térdemet hozta helyre egy óra alatt.
2016. dec. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet inhüvelygyulladás, azzal orvoshoz kell menni és pihentetni kellene a kezed egy időre.
2016. dec. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, reggel még fájt sajnos de már kibírható volt úgyhogy tudtam rajzolni. Mostanra meg már el is múlt, szerencsére. Nem lenne jó ha kiderülne, hogy komolyabb a baj, akkor túl sok dologból esnék ki.
2016. dec. 15. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!