Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Immúnis lennék a drogokra?

Immúnis lennék a drogokra?

Figyelt kérdés

Már az elején a dohányzásnál sem éreztem semmi nyugodtságot, pedig egy darabig cigizgettem (persze normálisan letüdőzve).

Aztán alkoholból annyit iszok, amennyit akarok de olyan hogy ne tudnék visszaemlékezni egy estére, vagy hogy lerészegednék még egyszer sem volt. Max egy kis ellazult állapotom lesz, de a józan eszem mindig megmarad.

Végül pedig a fű. A napokban próbáltam ki először egy haverommal. Ő az elszívás után 10 perccel már kész volt, én pedig semmit sem éreztem. Konkrétan józanul végignéztem azt, hogy a haverom milyen beállva, miközben ugyanannyit szívtunk.

Lehetséges, hogy immúnis lennék a tudatmódosító szerekre? Ez miért van?

17/F


2016. dec. 16. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fu sokszor nem adja be elsore, mert nem igazan tudja a szervezet, hogy mit kezdjen a thc-val hirtelen

A cigitol meg ne varj Xanax meretu hatast

Inni meg nagyon sokat kell, hogy ne emlekezz semmire. Ahhoz undorito allapotban kell lenni. Te nem voltal meg reszeg, csak becsipve.

2016. dec. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Nincs ilyen. Nem vagy különleges. Hagyd abba, nőjj fel.
2016. dec. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
alkoholhoz tudok csak hozzászólni, nekem van egy ismerősöm aki bármennyit ihat mégsem áll fejre tőle, tényleg csak egy enyhén spicces állapotba tud kerülni (1-régen olvastam valahol hogy vannak olyan emberek akiknek a szervezete az alkoholt kiüríti , nem kerül a véráramba csak nagyon kicsi 100%-a - pontosan már nem tudom a biológiai folyamatos, miért van így, de van ilyen.. :)
2016. dec. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Van egy betegség, a pontos nevére már nem emlékszem, régebben tanultam. A betegek szervezete nem reagál megfelelően az ilyesfajta behatásokra, azonban ők fájdalmat se éreznek ha pl. megégetik magukat, vagy hasonló.
2016. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 regoka ***** válasza:
vágjál be két üveg pezsit meg 6 xanaxot utána mond hogy immunis vagy hülyegyerek
2018. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!