Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasznalta/szedte mar valaki a...

Hasznalta/szedte mar valaki a Magic Hair nevezetu kapszulat?

Figyelt kérdés

Szeretnek dusabb hajat, es orulnek ha gyorsabban none, de mivel igen borsos ara van nem tudom megeri-e beruhazni ra, ha aztan kiderul, hogy nem er semmit.

Valaszokat elore is koszi!



2016. dec. 21. 19:06
 1/1 anonim válasza:
100%
Sziaaa! :) En 4 es fel honapja szedem lassan a kapszulat es imadom! Nekem nagyon gyorsan no tole a hajam, a havi 3 cm siman megvan, selymesebb, hajmosas utan dusabb a tartasa, meg fenyesebb mint volt, pedig alapbol nagyon fenyes, mert festett fekete vagyok.:) Nekem belsoszervi problemam van, ezert rettenetesen hullik a hajam, ezzel nem tudott mit kezdeni, de ezzel nem is lehet, a problema gyokeret kell kiirtani... Hat figyelj. Osszesegeben foleg a novekedes volt nagyon latvanyos a hajamon, de rengteg baba hajam is nott tole. Eloszor 2 hetig pattanasositott kicsit, de az utana el is mult, tuti a hirtelen vitamintoblettol volt szerintem. Nem hiztam tole, sot, siman tudtam mellette fogyni is. Ugyan nem mindenkinek valik be, de nekem peldaul nagyon bevalik, egy eves kurat csinalok most...:) Mar "csak" bo 7 es fel honapom van hatra.>< Kivancsi leszek egy ev alatt mit tesz.:) Ha gondolod es esetleg kiprobalod, akkor irj majd updatet legyszi, meg hogy mi a velemenyed! :) Remelem segitettem.^^
2016. dec. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!