Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Használta már valaki a Zane...

Használta már valaki a Zane Hellas Candida Stop lágyzselatin kapszulát? Milyen eredmények lettek a candida kezelésbe Zane Hellas Candida Stop használatát követően.

Figyelt kérdés

2016. dec. 6. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Candidad van?

Miket próbáltál eddig?

2016. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen candida van. Nagyon sok mindent kipróbáltam. Diétát,bélmosást, nyxtatint szedtem egy évig.1999-ben diagnosztizálták azóta sem tudtam meg gyógyulni belőle.
2016. dec. 8. 11:05
 3/8 anonim válasza:
Én is gombaval kuzdok masfel eve.. sokmindent kiprobaltam, es most talaltam ra erre a kapszulara, engem is erdekelne.
2016. dec. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Én még nem hallottam erről a kapszuláról, de én is több mint másfél évig szenvedtem a gombától!

De a megfelelő gyógyszer segített nekem, mar 3 hónapja tünetmentes vagyok!

2016. dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező: Milyen tüneteid vannak? Hogyan diagnosztizálták, mi alapján, vérvétel, székletből, stb? A diétát rendesen betartottad és meddigcsinaltad?
2017. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Sziasztok!


Én jelenleg is szedem a Zane Hellas Candida Stop kapszulát. Nem vagyok benne biztos, hogy valóban candida fertőzésem volt de a tünetek nagyon stimmeltek. Állandó has puffadásom volt, hasbugyogás, mellette sűrűn előfordult a hasmenés.. Általában késő délután előjött az a borzalmas émelygés. Sokszor éreztem magam fáradtnak, 9 óra alvás sem volt elég (bár ez lehet a rossz emésztéstől volt). Ezen kívül voltak szédüléses fejfájásaim is.


A puffadások a második héten megszűntek (nincs délutánra vagy estére felpuffadás), a hasmenés szintén elmúlt, szédelgés, fejfájás azóta nem jött elő, a közérzetem sokkal jobb. A CAndia Stop kapszulában elsőre az íze volt a fura. Sokszor még egy óra múlva is éreztem az oregánó ízét a számban , de ez most már mellékes a sok pozitívum miatt, már az íze is bejön :-) Biztosan meg fogom venni a következő kéthavi adagot is. Nem tartok kőbe vésett diétát, de a nassolást száműztem, fehér kenyeret nem eszem, a gyorskajákat és a péksütiket meg amúgy sem szeretem.

2017. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Nőgyógyászati problémáid is voltak?

Folyás, viszketés stb?

Köszönöm a válaszod!

2017. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tudtommal az oregáno olaj is használ.
2017. júl. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!