Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 vagyok és 75A s a mellem,...

16 vagyok és 75A s a mellem, szerintetek elégedjek meg vele?

Figyelt kérdés

Nagyon nem szeretem mert szerintem kicsik,szerintetek elég?vagy nem

Mit csináljak hogy nöjjön?

Köszönöm a válaszokat!:)



2016. dec. 21. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Leginkább genetika kérdése, hogy mekkora lesz. Ha majd szülsz majd akkor megnő jó nagyra. Tapasztalat
2016. dec. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előbb válaszolj arra a kérdésre, hogy neked személy szerint mire kell a melled ? Én azt hiszem, hogy semmire. Akkor meg minek belóle nagyobb ?
2016. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 16 évesen változhat még. Nekem sem nagyon volt gimis koromban de utána nagyobb lett. Amúgy valóban genetika. A másik az, hogy egy komoly kapcsolatban a férfit nem a mell mérete érdekli. Gimiben persze ez másképp megy. Az viszont szerintem számodra felesleges hogy ebből ekkora ügyet csinálj és bebeszéld esetleg magadnak hogy nem vagy elég nőis ezért. Ha így lenne a felesleges parád miatt félnél ismerkedni. Minden ember megtalálja a párját aki úgy látja gyönyörűnek ahogy van.
2016. dec. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!