Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A csikizes egeszseges?

A csikizes egeszseges?

Figyelt kérdés

Marmint az, amikor csikizve vagyunk, az egeszseges? A nevetes miatt, hiszen az endorfin hormont szabadit fel, amitol boldogabbak leszunk.


erre szinte biztosan tudom, hogy jot tesz.

viszont a kerdesem inkabb arra vonatkozik, hogy akkor is egeszseges a csikizes, ha hosszan tart es ki is van kotozve az a szemely, akit csikiznek, hogy ne vedekezhessen?



2016. dec. 22. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
hat nemtudom de az a jokedv es nevetes amit nekem okoztal a kerdeseddel szamomra biztos az volt :D :D
2016. dec. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
43%
középkorban többek közt úgy kínozták az embereket hogy halálra csikizték. Van olyan család ahol a csikizést mint büntetés egyik formájaként használják. Azt még én is tapasztaltam részbe.
2016. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rövidtávon tuti nincs vele baj, pont amiatt, hogy endorfint szabadít fel, amit írtál is.
2016. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nagyon jó érzés. Nem hiszem hogy bármi egészségtelen van benne. Sőt bizseregteti életre kelti az egész testedet. Jót tesz szerintem. Csikis vagyok és szeretem ha csikiznek.
2016. dec. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Annak aki szereti annak biztosan jó. Aki utálja annak meg nem jó, főleg kikötözve.

Halálra csiklandozni meg úgy lehet valakit ha addig csiklandozzák amíg éhen hal vagy szomjan. Szóval nettó hülyeség. A középkorban valóban használták, de más módon.

2016. dec. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tinédzser koromban megkért az akkori barátnőm hogy kötözzem ki és csikizzem

persze volt menekülőszó, meg ha nagyon akarta talán ki is tudta volna szabadítani magát

de kb csak 10 percig csikiztem, aztán bepisilt...

elég kínos volt, mármint sztem egyikünk se erre számított :D de aztán csak röhögtünk rajta.. persze a matrac bánta sajnos...

2017. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
72%
Egyéntől és szitutól függ a tűrés! De ha nem ostobán erőszakos, akkor csak jó hatása van. Orvosok szerint is immunerősítő , feszültség oldó vérnyomás csökkentő depresszió és hisztérika javítő, stb hatása van. De csak utána, és rendszeres játékesetén!
2019. ápr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!