Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az ember magánrendelésre...

Ha az ember magánrendelésre megy, oda ugye nem kell tajkártya?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
taj kártya mindenhová kell. ha receptet kell irni azon szerepelnie kell pl. egyébként a doki csak így tud elszámolni vele, kinek, mikor , mit irt fel. ez nem magánrendelés-függő!
2010. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A receptnél még értem, de ha én egy magándokihoz megyek, kicsit nevetséges, hogy igazoltatni akar, a köszönéstől az elköszönésig mindent fizetek áfával, mi köze van neki ahhoz, hogy én kis pista vagyok, ha közben én nagy jóskának akarok bemutatkozni? Elég gáz helyzet...
2010. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A doki pont lesz@rja, hogy kit vizsgál, ahogy a taxist sem érdekli, hogy kit fuvaroz és a prosti sem kiváncsi rá, hogy kinek fekszik hanyatt.


Azt hiszed, hogy te olyan különleges vagy, hogy az orvos azzal lesz elfoglalva hetekig, hogy téged kezelt és feljegyzi a kis naplójába a tajszámodat meg a nevedet? A kínos betegségedről meg ír a blogjában? Ugyan már, egy székletminta erejéig se érdekli(le se...), fél óra múlva már el is felejtett.

2010. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!