Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ganodex gyógygomba krém...

Nszniki kérdése:

Ganodex gyógygomba krém tapasztalatok? (pikkelysömörre?! )

Figyelt kérdés

Nemrég találtam rá az interneten, de az utóbbi pár hónapban elég sok kencét vettem már, és fórumokon nem találtam véleményeket róla. Utoljára a dr. Michael's-t próbáltam, sajnos nem segített. Most a Kék Lukács-féle pikkely stoppal próbálkozom, de jobban viszket.

Bőrgyógyászhoz is járok/jàrtam, de nem sok sikerrel-akiknek szintén van pikkelysömörük tudják miről beszélek😉



2016. dec. 26. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A pikkelysömört nem külsőleg kell kencézni!
2016. dec. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kérdés sajnos azért nem az igazi, mert én például, ahány esetet ismerek, mindegyiknek más használt és más nem használt.

Többeknek az a tapasztalata a pikkelysömörrel, hogy ha harcolsz ellene, akkor meghunyászkodik, aztán kétszeres erővel vág vissza. Huzamosabb ideje ezzel kínlódók nagyjából tudják, milyen ütemben rosszabbodik az évek folyamán, és mondjuk elmennek a hótttengerhez, nagyon szépek lesznek, és fél év múlva meg sokkal rosszabbul néznek ki, mint előtte.

De egyébként aki időt nyer, életet nyer, szóval a külső kezelés sem rossz, ha hatásos. Aztán 80 évesen már gyakorlatilag mindegy, hogy néz ki az ember. :D

Nekem egy ideig jó tapasztalatom volt a Bionet Aktív Balzsam kenőccsel, kutasd fel, hogyan lehet most kapni, lehet, hogy be kell regisztrálni valahová.

Hanem, ha valami használna, azonnal süsd le (a szép fehér bőrt óvatosan szoliba vagy napra cipelni, ha egy egész picit leég, többeknek az is jót tett). Bár ma divat lett a bőrrákot emlegetni, de a sömör nem szereti a barnaságot.

2016. dec. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves Első válaszoló!

Nem a kérdésemre válaszoltál, ha nincs tapasztalatod nem is értem miért válaszolsz.

Ha pedig tudod a tutit, mármint mitől gyógyul -egyébként jelen állás szerint nem gyógyítható, csak tünetmentesíthető- a pikkelysömör, akkor kérlek oszd meg velünk, nagyon sokan lennénk rá kíváncsiak!!

2016. dec. 27. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!