Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jó gombaölő krém?

Jó gombaölő krém?

Figyelt kérdés
Eléggé szenvedek a gombával, ha ciki, ha nem. Lábfejre használtam candibene-t, de nem használ, pedig betartom az utasításokat. Régebben volt már máshol, ott sziplnán nem piszkáltam és elmúlt magától. Canestenen kívül tudtok más krémet, vagy más megoldást is?
2016. nov. 30. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő hatóanyaga ugyanaz. Van még más is, de leginkább minél kevesebb cukrot, szénhidrátot tart5almazó diétával.
2016. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hmm ez új, nem is tudtam. Köszi, kipróbálom!
2016. nov. 30. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy vagyont költöttem különböző szerekre, nekem semmi nem használt. Pedig ezt a Fungalort - olyan, mint egy golyós dezodor- csodaszerként hirdetik a neten. A hozzászólások alapján MINDENKINEK eltüntette a gombát. Na most vagy az enyém makacs, vagy a hozzászólások kamu jelzések, de a legjobbakat erről írták. Kettőt rendeltem, így kedvezményesebb volt, az egyik most van kifogyóban, de semmi. Lehet, hogy neked beválna talán.
2016. nov. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Venne egy kenetet a doki legalább, mert más-más gombától más-más betegség van, és megintcsak ugyanazzal nem gyógyítható. A Candida-amit reklámoznak,hogy az az Ördög-kell az emésztéshez a vastagbélben,bizonyos csíraszámban! Ha elszaporodik,akkor van baj. Akkor kell diéta, gyóygszer,meg mindenféle,de az már tűzoltás-kategória.
2016. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérjél időpontot bőrgyógyászhoz ő majd ír fel valamit.
2016. dec. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!