Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csomó szerű dolgot érzek a...

Csomó szerű dolgot érzek a jobb nyakam hátulján. Mindenkinek van vagy nézessem meg?

Figyelt kérdés
2016. dec. 27. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkeppen nezesd meg, mert a mondatod alapjan neked ket nyakad van. Bar szerintem az nagyobb gaz lenne, ha nem csak a jobb nyakadon, hanem a balon is lenne csomo. Amugy ugyan azt a fejet tartja a jobb is, meg a bal is?


Viccet felre ertve, nekem is van ilyenem. Ez egy ciszta, ami lehet hogy evekig nem okoz problemat. Nekem egyszer begyulladt, es dio mereture dagadt, majd egy het alatt kiszivargott belole a genny. Mint valami masod rangu horror film, olyan volt, de vissza apadt a ciszta, es most megint csak egy kicsi csomo. Az egyetlen nyakamon, hatul jobb oldalt.

2016. dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Megnyugtattál :)
2016. dec. 28. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!