Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni! Mit csináljak?

Nem tudok aludni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy 02.00 körül felébredtem ma és nem tudok visszaaludni. Anyum horkol de ugy fél orára abbahagyta de nem tudtsm visszaaludni. Ilyenkor mit tudok csinálni?

2016. dec. 28. 04:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármit ami nem alvás. Kaja, takarítás, film, olvasás, fürdés, gipszkartonozás. Mindent amit nappal, csak kapcsolj villanyt!
2016. dec. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvass, nézz tévét. Én is nagyon rossz alvó vagyok, ha nem tudok aludni akkor telefonozok mert az azért lefárasztja a szememet. Ha meg utána se sikerül, akkor se pánikolok be, már megtanultam hogy ha folyton az órát nézem meg azon agyalok hogy milyen fáradt leszek másnap akkor sehogy se tudok elaludni. Meg el kell fogadni, hogy nem minden éjszaka alszik jól az ember :)
2016. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gipszkartonozas...pls😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2016. dec. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!