Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon rossz egy térdműtét?...

Nagyon rossz egy térdműtét? Utána meddig nem fogok tudni lábra állni úgy értve mankók nélkül? Meg hány % hogy jól fog sikerülni a műtét? ( 14 éves vagyok)

Figyelt kérdés
Részleges szalag szakadás, porc kopás, le van tapadva a térd kalácsom és plusz még befelé is áll a térdem kb ennyi.

2016. dec. 28. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A reszleges szakadashoz nem fognak hozzanyulni. Ez egy sima kis beavatkozas a terdben. 2 lyukat szurnak, bevezetnek egy kamerat stb. Ha sok a valadek, akkor kapsz egy harmadik lyukat is, a valadek kivezetesre. En ezt szerencsere megusztam. Reggel 9kor toltak le a mutobe. 10 korul mar vissza a szobaba. Engem elaltattak, mert nem birtak beszurni a gerincembe az erzestelenitot. Amikor mar rendesen magamhoz tertem, olyan volt, mintha beton lenne a labam helyen. Viszont este 6kor mar sikeresen kozlekedtem jarokerettel, 2 napon belul meg jobb lett, akkor mar rendesen tudtam menni, na persze ovatosan, 3.napon mar lepcsoztem, 4.napon mar bulizni mentem. :D
2016. dec. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, nekem rossz volt. És még a 40. napon se mentem bulizni, főleg hogy 3 hétig mankóznom kellett. 14 évesen porckopás? Ez igen.
2016. dec. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!