Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vénynélküli vízhajtót tudtok?

Vénynélküli vízhajtót tudtok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Petrezselyem, sör
2010. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kávé
2010. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

csalánteát szoktak ajánlani amúgy


a kávé kaka hajtó

2010. máj. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
és vízhajtó: [link]
2010. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kávét, kakót, teát, csalánteát és még a sört is kipróbáltam nem igazán hajtott meg! nagyon sok folyadékot iszom de nem tudom kipisilni :( bevizesedem :(
2010. máj. 3. 19:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha "bevizesedsz", azaz dagad a lábad, a bokád, akkor a legjobb lenne orvoshoz fordulni, mert vérnyomás, egyéb keringési problémák is húzódhatnak a háttérben, azzal meg nem jó játszani!! Az ödéma már nem múlik el csak úgy "szíre-szóra", gyógynövényekre, házi ötletekre, ráadásul nagyon veszélyes is lehet!! Mennyire "vizesedsz", mennyire dagad a bokád? Fulladni nem szoktál? (Légszomj, ilyesmi, lépcsőzés, más terhelés hatására?)

Csak azért kérdezem, mert nekem szívbetegségem miatt fordultak elő ezek a panaszok, és egy enyhe vérnyomáscsökkentőt kaptam, amiben kis vízhajtó hatás is van, CoRenitec a neve, és azóta tökéletesen rendben vagyok! Persze ezt csak orvos írja fel, de tényleg nem ártana a háziorvosodnak elmondani ezt a "vizesedést"" :(

*

S.Á.

2010. máj. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4.-en lakom és nincs lift és igen fulladook:( pedig nem rhanok, eddig azt hittem hogy a tüdőgyulladásom miatt de már annak több mint fél éve és arra szedtem szteroidot:( ami sajnos mindent összekuszált:(
2010. máj. 5. 12:36
 8/10 anonim válasza:
Detralex tabletta.Szinte azonnal enyhíti a dagadást, feszülést. Növényi a hatóanyaga!Sajna nem olcsó.
2010. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

HŰŰ... A szteroidok valóban "összekuszálhatnak" mindent, de ha már nem kell szedned, elvileg ezeknek a mellékhatásoknak el kellene múlniuk... De a fulladás is elég rossz tünet... Tényleg érdemes volna megkérdezni egy dokitól... vagy akár egy más szakembertől (pl. patikus?)....

*

S.Á.

2010. máj. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

már 4 hónapja nem szedem a szteroidot :(

székrekedést is okozott nálam azt szerencsére sikerült megoldani egy nagyon jó készítménnyel, de ezt a vizesedést nem:(

arról még nem is beszélve hogy pluszban még mennyi más csúnya mellékatása volt ennek a gyógyszernek ami örökre megmarad:( szinte mindenhol szét van szakadva a bőröm +15 kg hízás úgy hogy szinte semmit sem ettem:( voltam ma dokinál de sajnos helyettesítette egy másik orvos és így várnom kell egy kicsit addig iszogatok csalánteát ( más orvosban nem igazán bízom)

2010. máj. 6. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!