Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ekcémás vagyok és elfogyott a...

Ekcémás vagyok és elfogyott a krémem de hnap estére nagyon kellene valami krém? Ajánlotok vmi gyógyszertári vénynélküli krémet? Pl a bepanthen jó?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 21:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
exxema repair
2010. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Vagy a bepanthen, vagy körömvirág krém.

De ezek csak átmenetileg jók tényleg, ha van saját krémed rá.

2010. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ha van aloe növényed azt is kenhetsz rá.
2010. márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Alkcema vagy körömvirág.
2010. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a gyors válszt:)
2010. márc. 11. 21:41
 6/14 A kérdező kommentje:
az elkcema sajnos vénykötles. de veszek bepanthen plust:) köszönöm:)
2010. márc. 11. 21:42
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha már eldöntötted, hogy gyógyszertárba mész, akár ott is felteheted ugyanezt a kérdést, mert valószínűleg szakszerűbb válaszokat fogsz kapni. :-)
2010. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
nekem is van egy ideje ekcémám,de csak a hüvely ujjamon és csak ott jön ki de van hogy 3 hónapig nem is jött elő!!Neked mennyire súlyos?Ma kezdtem el a kenést vény nélkül kapható a gyógyszertárban Halicar kenőcs a neten találtam!És mikor elkezdted kenni előjött vagy jobb lett a helyzet?
2010. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
születésem óta ekcémás vagyok és nem a hüvelykujjamon, hanem a nyakamon, arcomon, és a könyökhajlataimban... néha nincs kint, de van amikor csak ugy magátol nem tudom miért, de kijön és sokáig el sem aakr mulni..:S:S
2010. márc. 14. 19:53
 10/14 anonim válasza:
18:39 vok Hát sajnállak nagyon,de képzeld írtam hogy vettem krémet és már másnap jobb volt Halicar kenőcs vény nélkül kapható!Nagyon jó!Kár hogy örökre nem lehet eltüntetni kíváncsi vagyok nekem most hogy kenem milyen lesz meg hogy meddig tart !Te milyen krémet használsz?
2010. márc. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!