Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 éve bajlódok ezzel. Eddig...

3 éve bajlódok ezzel. Eddig körömbenövés volt, de 1 éve már csak havonta vadhús nő a lábujjamra és a körmöt is belepi egy darabon.13x műtötték már (4 lézeres többi szikés), mit lehet vele csinálni, hogy rendbe jöjjön?

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel küzdöttem évekig, mindkét nagy lábujjammal. Egyiket kiégették, az rendbe jött de a másik sehogyse akart. Aztán nem is tudom hogyan de rábukkantunk egy orvosra, hát az hogy pontosan ennek a szakterületnek mi a neve nem tudom sajnos, de cukorbetegek lábát tette rendbe, nekik ugye sokszor fekélyesedik a lábuk stb, de nagyon sok olyan esettel is találkozott mint a miénk. Ő tette rendbe a lábam, ő nem egyből felvágta stb hanem szépen lassan haladtunk a gyógyulás felé és nagyon hálás vagyok neki amiért rendbe tette a lábam. Írd meg merrefelé laksz, és ha közel akkor megmondom a nevét meg telefonszámot, de ha messze laksz akkor valami ilyesmire specializálódott embert keress :)
2016. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mercsa válasza:
Sajnos magától nem múlik el, sőt csak nagyobb lesz. 2x mentem vissza a dokihoz körömbenövés eltávolító műtét után, hogy visszanőtt a vadhús. Mindkét eset után újra visszanőtt 1-2 héten belül. Végül a józan paraszti eszem segített. Vettem egy cserép aloe verát és molfixes tapadós gézlapot. Minden este megmostam szokás szerint a sebet 30 másodpercig zuhany alatt, majd az aloe verából törtem egy kis darabot és a kocsonyáját ràtettem a sebre. Majd leragasztottam egy kis darab gézlappal (egy teljes lap 1/4-vel) 1 hét alatt leszáradt a vadhús 🙂
2019. nov. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!