Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék olyan emberekkel...

Szeretnék olyan emberekkel beszélgetni akik átéltek, átélnek generalizált szorongást, pánikbetegséget. Van itt olyan személy?

Figyelt kérdés

Már jó ideje szenvedek, hol jobban bírom, hogy rosszabbul. Talán az segít, ha beszélek róla. Pár dolgot írok, hogy mit érzek én, habár néha nagyon nehéz megfogalmazni.

- nem vagyok önmagam

- rossz a közérzetem

- állandóan attól reszketek, hogy meghalok (tudom egyszer mindenki) (szívinfarktus, agyvérzés pl )

Voltam már orvosnál, szedtem gyógyszert is...

Régebben voltak pánikrohamaim, na az hál Istenek már nincsenek.. ( ezt le is kopogom gyorsan )

Szóval olyan emberekkel szeretnék beszélni akik hasonlót átéltek már. Köszönöm ... 25 éves nő



2016. dec. 29. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!



Igen van.


Hasonlóan vagyok. Mindig úgy fekszem le, hogy másnap nem kelek fel, mindig elakarok köszönni (ha kell felkeltem) azoktól, akiket szeretek.

Mindig úgy indulok el valahova, hogy szorongok, has/fejfájás, s hogy lehet haza sem jövök.

1 évvel ezelőtti autóbalesetem óta még erősebb lett ez a fajta pánikbetegség. Már naponta átélem.

Ha számomra idegen vagy alig ismert ember jön nálunk, szintén pánikolok, hogy valami olyan történik, ami számomra nem megfelelő, vagy hasonló.

Ha nyílt utcán vagyok, szintén parázok mindentől szinte. Többször van a "Valaki mintha figyelne" érzés vagy valami történni fog.



Ha gondolod írhatsz privátban tovább.


19/f.

2016. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pl. én.

Antidepit szedek, most kutya bajom.

2016. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia én is pánik beteg vagyok kb 12éves koromba volt pánik rohamom egy este folyamán alig kaptam levegőt és onnantól kezdve mindig légszomjom vol.13 éves koromba volt még egy miközbe beteg voltam akkor a nagyim vigyázott rám és volt egy rohamom. A nagyim a háziorvost hívta,megvizsgált és azt mondta hogy pánik rohamom volt, utána kaptam nyugtatót. A szüleim nem is foglalkoztak a történtekkel.Most meg buszozás közben hányingerem van nagyon félek hogy a buszon fogok hányni így bepánikolok. Az óra közbe is így van. Egyáltalán nem is merek enni csak itthon. Aztán ha hétvége van akkor egésznap itthon gubbasztok és pánikolok hogy mivan ha hamarosan meghalok szintén agyvérzésbe és szívinfartus ban.Ha betegségekről hallok vagy olvasok akkor rökrön pánikolol hogy milesz ha velem is megrörténik?:(. Aztán pedig este is pánikolok, nem tudok elaludni csak hajnali 4körül és délig alszok.... 15/L
2017. jan. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz menj el... ha én mentem volna , akkor nem tartanék most itt... Nekem 15 évesen kezdődött !! Ne aggódj , meg nagyon fiatal vagy , nem lesz semmi baj...
2017. jan. 3. 11:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyukám volt durván pánikbeteg. Nagyon erős akarat erő kell a gyógyuláshoz. Ha gondolod írj privátban, beszélhetek anyukámmal hogy ossza meg veled az ő tapasztalatait. Hozzá tenném ő már 15 éve kigyógyult belőle!
2017. jan. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!