Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tegyük fel, hogy egy hetesek...

Tegyük fel, hogy egy hetesek az újszülött babáim Szilveszterkor. Anyukának hogyan "szabad" ünnepelni? Alkoholt inni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 3. 00:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Szoptatás alatt nem szabad alkoholt inni.
2015. jún. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Egy hetes ujszulotteK mellett nincs olyan elmebeteg, akinek lenne kedve bulizni, inni, unnepelni. Ott van az ember frissen hazaerve a korhazbol, ketto vagy tobb ujszulottel, friss gatsebbel es/vagy csaszaros heggel, uj helyzetben, siro babakkal.
2015. jún. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
2 1 hetes csecsemővel valószínűleg dupla maratoni szoptatással fog ünnepelni anyuka... enyém 3 hetes volt, átaludtam az éjfélt, örültem, hogy van 1,5 órám a következő szopiig, eszembe nem jutott piálni és ezért tápszert adni neki ;)
2015. jún. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
:-) egy 1 hetes ikerpárral anyukát pont nem a szilveszter fogja izgatni... Legalábbis jó esetben magasról fog tenni az "ünneplésre".
2015. jún. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Alvással és szoptatással.

Egy héttel a szülés után nagyon kevesen ugrabugrálnak.

Az éjféli koccintás is inkább gyerek pezsgővel.

Amióta gyerekek vannak:maratoni alvás egymás után kétszer, mese nézés a kicsikkel és alvás, egy ereszd el a hajam 24óra munka és buli, társasozás.

2015. jún. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyhetes babàval (pláne kettővel) ninden napod szilveszter...fent vagy éjfélkor, egykor, kettőkor...stb! :) Ha nagyon dajdajozni akar anyuka, lehet kapni alkoholmentes pezsgőt ami nem gyerekpezsi. Én spec kizártnak tartom, hogy bulizna bàrki is!
2015. jún. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első lányom volt 2 hetes szilveszterkor. Pedig nem ikrek, hanem egy baba! De nem volt kedvem ünnepelni, férjem is itthon volt velem. 3 hétig kb ülni nem tudtam. Nemhogy bulizzak és piáljak :D
2015. jún. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
1,5 hetes volt a fiam. Nem volt kedvem bulizni :) Fent maradtam, koccintottunk, szerencsére feltalálták már az alkoholmentes pezsgőt. Utána meg szurkoltunk, h fel ne ébredjen a környékbeli tüzijátékra.
2015. jún. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem 1,5 hónapos volt a lányom, de eszembe sem jutott.

A férjem két nappal azelőtt szilveszterezett, nálunk volt a húgom. Társasoztunk, pókereztünk, kimentek tűzijátékot nézni, miközben én pont szoptattam. El is aludtam.

2015. jún. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno 3 hetes volt a fiam szilveszterkor. Annyira volt erőnk, és kedvünk,hogy rendeltünk egy tálat, megvacsiztunk, és kivételesen kibírtuk éjfélig,hogy fent legyünk. De ünneplésre nem lett volna energiám.

Szoptatás alatt, főleg ennyire pici babánál nem szabadna inni.

2015. jún. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!