Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Többi lent.

Mi lehet a bajom? Többi lent.

Figyelt kérdés

A gyomrom felső részénél fáj egy pont, és nem tudom, miért. Kb. két hónapja ugyanott fájt, de aztán abbamaradt, szóval annyiban is hagytam a dolgot. De most újra elkezdődött. Más panaszom nincsen, csak ez, viszont félek, hogy esetleg gyomorfekélyem van, mivel néha stresszes vagyok. Az a "bajom" a gyomorfekéllyel, hogy a net azt írta tünetként, hogy evés után megszűnik a fájdalom, de aztán újra kezdődik kicsivel később. Na nekem ez egyáltalán nincsen. Inkább az a jellemző, hogy nem mindig fáj, csak ha az adott ponton kicsit erősebben megnyomom.

Kérlek, aki tud erre valamit mondani, az írjon. (A fájdalom nem görcsös, hanem tompa)

15L



2016. dec. 30. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
mennyi ideig fáj?
2016. dec. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igazából van, amikor érzem, máskor pedig csak akkor fáj, ha megnyomom azon a ponton.
2016. dec. 30. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem refluxnál volt ilyen fájdalom, gyógyszerre elmúlt egy idő után. Menj el ünnepek után a háziorvoshoz, ki kell vizsgáltatni, hogy mi okozza.
2016. dec. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 31. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Holnap menj el a háziorvoshoz, elküld kivizsgálásokra, csak így derülhet ki, hogy mi okozza.
2017. jan. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!