Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gerincfájdalmakra jo a kinezio...

Gerincfájdalmakra jo a kineziologiai tapasz?

Figyelt kérdés
Ha jo h kell felhelyezni/ kivel kell felhelyeztetni?

2017. jan. 1. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó, csak tudni kell, hová és hogyan felrakni.
2017. jan. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért fáj a gerinc.
2017. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De még jobb egy orvos
2017. jan. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sportolók használják, de nekik más sérülései vannak, mint annak aki soha nem sportolt
2017. jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Először orvos, diagnózis, utána az eredménytől függően gyógytorna, fájdalomcsillapító, fogyás, tapasz, műtét, stb., illetve ezek szükség szerinti kombinációja.
2017. jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

attól függ miért fáj a gerinc.


Kinezió szalag főleg izomfájdalomra való, vagy ízület stabilizációra. Szakember helyezi föl.

2017. jan. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Én nem nagyon bízom olyan termékben, ahol a leírásban ilyen is van: "A meleg színek (pink, piros, sárga stb.) által kiváltott energetizáló hatás ideális a feszült, túlterhelt izmok lazítására. A hideg színek (kék, fekete stb.) inkább hűsítenek, nyugtatnak, ezáltal a gyulladások csökkentésére alkalmasak."

Az, persze, a test látja a szalag színét...

2017. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Eloszor is sportolok. Masodszor otletem nincs miert faj a gerincet de erezheto a gerincoszlopomom egy kisebb pup ami nagyon tud fajni. Harmadszor azert fordultam a jok bevalt gykra mert nincs lehetosegem elmenni orvoshoz, anya nem enged, mert h tornaztassam... (anyam az a tipus aki a labfajasra is azt mondja h azert van mert sokat nyomom a telefontxd) es mar kezd elviselhetetlen lenni neha a fajdalom
2017. jan. 2. 01:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Kötve hiszem, hogy egy édesanya a gyermeke gerincfájdalmának kivizsgálására nem engedi el az orvoshoz a csemetéjét. Inkább megveszi neki a méregdrága "sarlatán-tapaszt"!!!

Szerintem inkább te vagy az, aki nem akar orvoshoz menni, de mert az élsportolók gyakran használják, te is olyat akarsz. Pedig a sportolók tudják, hogy túlterhelés esetén van rá szükségük. És egész biztos, hogy előtte megvizsgálta őket az orvos!!!

A gerinc az emberi test egyik legfontosabb része!

2017. jan. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!