Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez tyúkszem? (Linekeltem...

Ez tyúkszem? (Linekeltem képet) El kéne mennem orvoshoz vagy jó a tapasz is rá?

Figyelt kérdés

Most szedtem le róla a tapaszt es most igy néz ki.

[link]


2016. dec. 2. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem tyúkszem. Max.egy felázott bőrkeményedés, vagy egy kipukkant vízhólyag a talpadon (rossz a cipő). Ha száradni hagyod, otthon, horzsakővel, vagy egyéb talpápoló eszközökkel lereszelheted magadnak.
2016. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy szemölcs,azaz verruca vulgaris. Jó,ha a tapsszal csinálod. Naponta fürdésnél vedd le a tapaszt,és ami kifehéredik azt óvatosan vágd le úgy,hogy nem sérüljön vérezzen. Fürdés után tedd vissza a tapaszt és ezt csináld meg naponta. Az a kis tűhegynyi "valami" szép lassan elő fog búlni és ha az kijön meggyógyultál. Ha a tapsztól begyullad,vagy véletlenül megsérted,akkor néhány napig ne kezekd,amíg megynugszik.
2016. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom levágni, ha csak simán használom a tapaszt nem múlik el?
2016. dec. 2. 14:27
 4/4 anonim ***** válasza:
De igen. Az a kifehéredett rész magától is le fog véllni,csak úgy hosszabb.
2016. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!