Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet tüdőrákom van 20 évesen?

Lehet tüdőrákom van 20 évesen?

Figyelt kérdés

Már több, mint két hete nem szűnő köhögésem van. Először csak meg voltam fázva, aztán jött a hurutos köhögés. Szedek rá ACC pezsgőtablettát, de semmit nem javul. Más bajom nincs, nem vagyok lázas, nem érzem rosszul magamat. Nem dohányzom, néha régebben igen (buliban) ez számítana?

Nem vagyok hipochonder, de nagymamám egy hónapja halt meg tüdőrákban és nagyon félek, hogy a hajlam miatt nekem is lehet!


2010. máj. 3. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
miért nem mész el dokihoz? Tüdőgyulladást akarsz? Előbb-utóbb oda lyukadsz ezzel ki. Szal irány a doki, az meghallgat.
2010. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de nem valószínű. Inkább hörgőgyulladásod van, amit komolyan kell venni. Váladék felszaggató szirupot próbálj inni. Ha a köpeted nem színes, nagy baj nincs. Kérj meg valakit, hogy a tenyere éleivel ütögesse 5-8 percig a hátadat. Ez is segiti a váladék felszakadását. A doháyzást felejtsd el egy életre, mert azzal aztán beszerezheted a tüdőrákot is.
2010. máj. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
[link] Ezért is érdemes lenne letenni a cigit,mert a dohányosok 90%-a ebben szenved vagy fog szenvedni!Te is erre a sorsra akarsz jutni?
2010. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22:46-os: nem is cigizik szerencsétlen!
2010. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jah,hoppá elnézést..,valójában csak a kérdést olvastam el,és már válaszoltam is:P:)
2010. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
De igen. Hipochonder vagy.
2010. máj. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Már mért lenne hipochonder?????????? :o

A krónikus köhögés nem hipochondria(!), azt nem lehet csak úgy "beképzelni", és ezermillió oka lehet! A hörghuruttól kezdve akár pollenallergia, de bármi más miatt is!! Háziorvoshoz kell menni, bevenni a megfelelő gyógyszereket, és elmúlhatnak a panaszok. Ha meg nem, akkor úgyis további kivizsgálásokra van szükség, és azt szintén a háziorvos állapítja meg, és küldi majd a megfelelő szakterületre.

Inkább lelkileg viseli meg a nagymamája tüdőrák miatti halála, de nem valószínű, hogy az lenne neki is, viszont ha egy hónapnál tovább is fennáll a krónikus köhögés (akár van bagó akár nincs), akkor tényleg, DE TÉNYLEG(!) irány a DOKI!!

*

JOBBULÁST KÍVÁNOK, üdv:

S. Ági

2010. máj. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tüdőrák 20 évesen? Te (agy)beteg vagy?

Inkább egy felvilágosító óra kéne, nem szabad gondolkodás.


(

2010. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2 hete köhögés? Nekem a köhögés minimum 4 hét!!

Illetve mostmár több hónap, éppen vizsgálnak, illetve (félre)kezelgetnek.

És nincs tüdőrákom.

2010. máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tüdőrák kizárva, ahhoz kéne véres köpet, meg olyan pokoli mellkasi fájdalom, hogy csak na. Én speciel egy éve köhögök, de gondolom ez annak tudható be, hogy napi 20-25 szál cigit szívok...és nem, nincs copd-ém, és nem, nem érdekel a tüdőrák:)
2010. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!