Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek az a mai világba...

Szerintetek az a mai világba korai ha 19-20 évesen szül egy lány, ha már úgy érzi, képes gyereket vállalni? Előtte házasság utána gyerek vagy fordítva?

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem korai. 19-20 éves lány még gyerek. De nem csak a mai világban, mindenhol. 19-20 éves lány 40 éves pasikról álmodozik, akikkel idősebbnek nézhet ki. A pasik pedig sokkal rafináltabbak, kihasználják a kislányt és majd csodálkoznak, hogy jaj minden pasi undok, görény, disznó. Kincsem, nem 19 évesen kell gyereket szülni, menj, előbb érd el azt ,hogy sikeres ember légy, legyen saját lakásod, és fent is tudod tartani. Ráér az 26-7 évesen is ,hogy családot alapíts.
2017. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák. Vannak olyan nők akiknek kitölti az életét a család és a gyerekek,van akinek ez nem minden. Nem tudom,hogy te melyik csoportba tartozol,de úgy érzem 19-20 évesen még korai szülni. Az ilyen fiatal anyák zöme később úgy érzi,hogy kimaradt valamiből. Régenbben azért szültek fiatalon,mert jóval rövidebb volt az élettetartam és bizony már egy 40-50 éves nő öregnek számított. Ma viszont 40 éves kor körül még sokan szülnek és akár 50 évesen is fogamzóképesek. Én 27 évesen szültem az első,29 évesen a második gyerekemet és nem érzem,hogy késő lett volna.
2017. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen szültem, és örülök, hogy így történt, bár nem terveztem. Volt előtte is "életem", és gyermek mellett is tanultam. Mire 5-6 éves lett, és már szabadabban lehetett vele bárhova menni, még mindig "fiatal energikus voltam. A fiam pedig elmondta, hogy kifejezetten örül annak, hogy fiatalon szültem. Persze semmire sincs recept, de ez az én történetem. 45 vagyok.
2017. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!