Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám jobban kipihenni...

Sajtosretes021 kérdése:

Hogyan tudnám jobban kipihenni magam? Napi 8 órát alszom reggel felkelek fél liter kotyogós kávéval járkálok és hulla fáradt vagyok.

Figyelt kérdés
Most hogy vége a téli szünetnek úgy gondoltam ez így nem biztos hogy jó a szívemnek ha minden nap kb fél liter kotyogós kávét iszok meg, a baj az hogy lefekszem 10-kor és kelek 6:30 körül próbálom ezt a dolgot rendszerességgel csinálni mert azt hallottam hogy ha megszokom könnyebb felkelnem és kipihentebb is lehetek. Mi lehet az oka ennek tudom hogy van ez a kamaszkori fáradság vagy mi de nem hiszem hogy az ilyen durva lenne hogy napközben bárhol bármikor 5 perc alatt. Most hogy mindent össze-vissza írtam megkérdezném hogy mi lehet ennek az oka a kamaszkori álmatlanságon kívül hogy folyton fáradt vagyok. Mi lehet a megoldása?

2017. jan. 3. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
D vitamin hiányod eléggé lehetséges.Menj el szerintem egy vérvizsgálatra és ott elvileg ki tudják mutatni hogy miből van vitaminhiányod...és én amikben hiányom van azokból szedek vitaminokat.
2017. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor télen min. 12-14 óra az alvásigényem. Ha valamiért csak 4 órát tudok aludni, vagy egymás után kétszer csak 7-7 órákat, ez máris hiányozni kezd, nehéz pótolni, mert hogy alszol egymás után 16 órákat napokig? Nem megoldható.
2017. febr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!