Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan keljek fel reggel könnyen?

Hogyan keljek fel reggel könnyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Iskola miatt 5kor kell kelnem es rendszerint 5:35kor kelek ki az ágyból holott 5:50kor indul a buszom.

2017. jan. 2. 01:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem ez a biológiai órához igazodó ébresztőm van. Axbo.

Előtte kész rémálom volt a reggeli kelés.

Nagyon drága, 60ezer ft, de ki lehet fogni olcsóbban, használtan (én féláron vettem).

Ha tényleg nagyon nehéz kelni, érdemes diákmunkával összeszedni az árát. Nekem megváltoztatta az életem.

2017. jan. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
21:00 már alszol akkor sikerülni fog a reggeli 05:00 ébredés
2017. jan. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha valaki nehezen kel reggel, mindegy h mikor alszik el.
2017. jan. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Mi az a biológiai ébresztő???? :OO


És miért ilyen drága???

2017. jan. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Mozgásérzékelő van a karomon ami méri az alvási ciklusokat (a legegyszerűbb okosóra tudja mérni amúgy).

A lényeg h abban az időpontban ébreszt, amikor megfelelő alvási ciklusban vagyok az ébredéshez, vagyis a felületes alváskor. Pl. 8kor akarok legkésőbb kelni, akkor 7:30 és 8:00 között ébreszt valamikor.

Észrevettem, hogy amikor pisilnem kell éjjel, fitten és kipihenten ébredek éjjel 3kor is, de sokszor 8kor is szenvedek amikor a telefon ébresztője csörög. Akkor kezdem keresni, van-e valami ilyen ébresztőóra és van.

Szerintem azért drága mert nem elterjedt, sokaknak nincs rá szüksége.

2017. jan. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
De minek kell érte 60 ezret kiadni, ha az 5 ezer forintos karkötőhöz is van ilyen app, sőt, még olyat is találtam, amihez karkötő sem kell, csak valahogy ügyesen a telefon mellé feküdni.
2017. jan. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Ezek a karórák ált. nem ébresztenek csak mérik az alvási ciklust és infót adnak róla.

Az appot próbáltam de nekem nem volt jó:S

2017. jan. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

"Észrevettem, hogy amikor pisilnem kell éjjel, fitten és kipihenten ébredek éjjel 3kor is,.."


Ez hülyeség 5#-ös. Fitten és kipihentem soha az életben nem, maximum KIBOTORKÁLOK a klozettra! Még, hogy fitten és kipihentem, hah! :D


És azért megyek ki, mert KELL, és muszáj!! De hidd el semmi fittség és kipihentség nincs olyankor bennem!

2017. jan. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az enyém érdekes módon tud ébreszteni...
2017. jan. 3. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Dejo, milyen típusu??

Kár h nem találtam rá előbb:(

Mennyi be került?

2017. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!