Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megittam két liter vizet,...

Megittam két liter vizet, mégis sötétet pisiltem, ez normális?

Figyelt kérdés
2017. jan. 3. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet B vitamint vettél be, vagy multivitamint.
2017. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Székleted milyen volt, laza, vizenyős, híg, fostos jellegű? Mert lehet, hogy oda jutott a folyadék, ha nem volt rendben a hasad. Emiatt a vizeleted sűrű, sárgás maradt.
2017. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Antibiotikumot kezdtem el szedni tegnap, lehet, hogy az okozhatta/okozhatja, a mellékhatásoknál nézelődtem, ott megtaláltam a sötét vizeletet, viszont azt írta, májkárosodásra utalhat, amiből mást viszont nem tapasztaltam.

De felhívom az orvost, köszönöm a válaszokat :)

2017. jan. 4. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a C-vitamintól vagy a multivitamintól ilyen, egyszerre szedem, nem tudom melyik. De nem hiszem, hogy baj lenne.

Az antibiotikumnak rengeteg mellékhatása van, te még jól megúsztad, én egy több hónspig nem múló hüvelygyulladást és bélhurutot kaptam tőle, pedig szedtem probiotikumot és hüvelyflóra helyreállítót.

Mit mondott a doki?

2017. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ez normális antibiotikumok esetében, de 2 napra rá el is múlt :)
2017. jan. 6. 09:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Mizu azóta?
2021. dec. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!