Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már több éve rágom a körmömet...

Már több éve rágom a körmömet hogyan tudnékn leszokni róla? Körömlakkot nem szeretnék használni!

Figyelt kérdés

2017. jan. 4. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Használj akaraterőt akkor. Más lehetőség nincs.
2017. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zepney válasza:
Szia. Talan tudok segiteni,vagy legalabb tanacsot adni. En is hosszu eveken keresztul ragtam rendithetetlenul a kormom. Viszont 13 lehettem amikor rajottem,hogy nagyon csunya es szegyelten az osztalytarsak elott,meg mindenki elott. Elhataroztam hogy abbahagyom. Nagyon komoly onero kellett. Tudom hogy nem egyszeru. En megoldottam, ragoval. Folyamatosan heteken keresztul vetettem a ragokat anyuval,szegeny nem ertette hogy mire fel ez a nagy ragoimadat. Nekem nagyon sokat segitett mert igy elvoltam foglalva vele,egy nap akar fel doboz ragot elfogyasztottam,de addig is beken hagytam a kormom. Kb 3honap volt,de csak az elso ketto honap volt nagyon rossz,a harmadik mar turheto volt. Ezalatt az ido alatt folyamatosan epult a kormom, igy mivel lattam eredmenyet a szenvedesnek,kitartottam. Es nagyon orulok hogy leszoktam rola,teged is csak biztatni tudlak es probald ki a ragos dolgot,nekem bejott. Most mar mondhatom hogy nagyon szep a kormom,es nem szegyellem. Hajra! :)
2017. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz utolsó válaszoló!Köszi a biztatást! Megpróbálom!🙆
2017. jan. 4. 17:14
 4/4 anonim válasza:
Szia Detti én vagyok az :-D
2017. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!